Sezon golfowy 2021 tuż , tuż …..

 

Zbliża się nowy sezon golfowy, a wraz z nim kolejny okres płacenia składek członkowskich i PZG.

Zachęcamy golfistów z całej Polski do zostania członkami naszego klubu.  Jako Klub Golfowy Komorów mocno propagujemy golfa na terenie naszej Gminy Michałowice i Powiatu Pruszkowskiego . W 2020 roku w ramach naszego projektu ,, GOLF jest OK,, udało się zainteresować lokalnych mieszkańców i władze samorządowe  ideą golfa , mamy plany w tym roku rozpocząć budowę Akademii Golfa z wszystkimi jej elementami i pole golfowe typu pitch & putt z kilkoma dołkami . Będzie to idealne miejsce do doskonalenia umiejętności golfowych.

Więcej informacji o składkach w zakładce ,, Składki członkowskie 2021 ,, .

Na naszej stronie FACEBOOK  –  Klub Golfowy Komorów i we wpisach poniżej    więcej   informacji  o    naszych    działaniach   w ramach realizowanego projektu ,, Golf jest OK,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *