KONKURS – dla wszystkich , którzy chcieliby spróbować zagrać w golfa mamy propozycję .

W  ramach naszego projektu ,, Golf jest OK ,, rozpoczniemy KONKURS , którego finaliści będą mogli BEZPŁATNIE uczestniczyć w zajęciach nauki gry w golfa .
Przez kilka następnych miesięcy na naszym  facebooku  –  Klub Golfowy Komorów będziemy umieszczać 3-4 wpisy w miesiącu z pytaniami konkursowymi dotyczącymi tej pięknej dyscypliny sportowej jaką jest golf. Opublikowanych będzie 20 zestawów po 5 pytań w każdym zestawie ,  na odpowiedzi czekamy maksymalnie do 15 marca 2021 roku.
Będą to pytania dotyczące etykiety golfa , reguł gry , słownictwa golfowego i historii golfa . Odpowiedzi na nie bez trudu znajdziecie w internecie na stronach o tematyce golfowej .
Osoby chcące uczestniczyć w naszej zabawie proszone będą o przesłanie odpowiedzi na adres – zarzad@golfkomorow.pl , konieczne jest aby w tytule wiadomości wpisać hasło z numerem wpisu np. ,, KONKURS – 10 ,, gdzie liczba 10 odpowiada dziesiątemu zestawowi pytań.
O zwycięstwie zadecyduje liczba poprawnych odpowiedzi na nasze pytania konkursowe / jedno pytanie = jeden punkt /  i co jest równie ważne kolejność ich przesłania. Krótko mówiąc większe szanse na sukces będzie miała osoba , która po opublikowaniu pytań jak najszybciej prześle poprawne odpowiedzi , na odpowiedzi czekamy do 15 marca 2021 roku .
Szansa na wygranie konkursu jest bardzo duża , pierwszych 100 osób zostanie zaproszonych do udziału w naszym szkoleniu . Dodatkowo osoby z trzema najlepszymi wynikami otrzymają czapkę golfową i piłkę golfową z logo Klubu Golfowego Komorów.
Zwycięscy w kwietni i maju 2021 roku wezmą udział w 4 godzinnych zajęciach , na których przejdą praktyczne szkolenie umożliwiające im zdobycie podstawowych umiejętności do gry w golfa . Zajęcia odbędą się w 10 osobowych grupach na naszej strzelnicy golfowej w Sokołowie i będą prowadzone przez członków naszego klubu .
Zapraszamy do zabawy , poszukiwanie odpowiedzi na zadane pytania na pewno umili nadchodzące długie zimowe wieczory i poszerzy wiedzę o tym pięknym sporcie jakim jest golf .
Jeżeli macie też pomysł na pytania dla uczestników konkursu to prześlijcie do nas  z odpowiedzią  – zarzad@golfkomorow.pl  , postaramy się umieścić w zestawach konkursowych.
FACEBOOK  –  KLUB  GOLFOWY KOMORÓW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *