Darmowa lekcja golfa 🙂

 Klub Golfowy Komorów zaprasza wszystkich chętnych pragnących rozpocząć swoją przygodę z golfem na darmową lekcję – zapewniamy sprzęt golfowy .
🙂  Zajęcia będą prowadzone na naszej strzelnicy golfowej w Sokołowie .
⛳️  Osoby chętne prosimy o zgłoszenia na e-mail : zarzad@golfkomorow.pl
Zajęcia rozpoczynamy od 4-tego czerwca 2024r. Terminy będą uzgodnione indywidualnie .
🙂🙂 Dla osób, którym spodoba się ten sport , oferujemy członkostwo w naszym klubie i przygotowanie do gry na pełnowymiarowych polach golfowych po ukończeniu szkolenia – więcej informacji na naszej stronie http://golfkomorow.pl w zakładce ,, Pierwsze kroki do golfa,,
⛳️🙂 Golf jest znakomitą formą rekreacji w każdym wieku i w każdą pogodę .
Serdecznie zapraszamy 🙂

 

Green , bunkier , tee ….. driving range w Sokołowie

Wiosenne porządki zrobione  🚜  wyszło całkiem dobrze … jest sztuczny green ⛳️⛳️⛳️ , bunkier , tee   – znakomite miejsce do ćwiczenia swoich umiejętności golfowych .
🙂 Zapraszamy golfistów i wszystkich chętnych do rozpoczęcia swojej przygody z golfem …. do korzystania z naszej strzelnicy golfowej w Sokołowie , osoby zainteresowane prosimy o kontakt na e-mail: zarzad@golfkomorow.pl . ⛳️🏌️‍♂️🏌️‍♀️⛳️

 

⛳️ 🏌️‍♂️ Sezon 2024 rozpoczęty 🙂

⛳️  1 luty , + 7 , letnie dołki , były emocje – znakomity reset dla ciała i umysłu . Polecam – w golfa można grać w każdym wieku i w każdą pogodę ⛳️🙂 Jeśli nie grasz w golfa na naszej stronie   w zakładce ,, Pierwsze kroki do golfa ,, dowiesz się jak zacząć .  ⛳️🏌️‍♂️ Jeśli grasz w golfa – prowadząc HCP w 2024 roku w Klubie Golfowym Komorów pomożesz nam w propagowaniu golfa w środowisku lokalnym , w zakładce ,, Składki członkowskie ,, więcej info . ⛳️🏌️🙂 Zapraszamy .

 

HCP 2024 w Klubie Golfowym Komorów

Zachęcamy golfistów z całej Polski do prowadzenia HCP w 2024 roku w Klubie Golfowym Komorów ,  mocno propagujemy golfa na terenie  Gminy Michałowice i Powiatu Pruszkowskiego . Od  2020 roku  w ramach naszego projektu ,, GOLF jest OK,, udało się zarazić  lokalnych mieszkańców i władze samorządowe  ideą golfa  , Więcej informacji  o  naszych działaniach  w  ramach  tego  projektu     na naszej stronie FACEBOOK – Klub Golfowy Komorów i w postach poniżej .

Więcej informacji o składkach w  zakładce ,, Składki członkowskie ,,

⛳️ Chcesz zacząć grać w golfa ?

 🙂 Mamy dla Ciebie propozycję – w ramach naszego projektu ,, GOLF jest OK,, pod koniec czerwca rozpoczną się zajęcia golfowe dla dorosłych i dzieci – szkolenie na naszej strzelnicy golfowej w Sokołowie , połączone z rozegraniem rundy na polu golfowym Lisia Polana oraz możliwością treningu na strzelnicy do końca roku – jest to znakomita okazja aby nauczyć się grać w golfa .
⛳️  Więcej info na naszej stronie w zakładce ,, Pierwsze kroki do golfa ,,
🙂  Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia na e-mail: zarzad@golfkomorow.pl .   Zapewniamy sprzęt golfowy – kije , piłki .
🏌️‍♂️ Spróbuj może Ci się spodoba . Jest to znakomita forma rekreacji w każdym wieku i w każdą pogodę . 🙂⛳️ 🏌️

🙂 ⛳️ Golfowa sobota

🏌️  Pogoda sprzyja – naszą strzelnicę golfową praktycznie każdego dnia odwiedzają golfiści – doskonalą swoje umiejętności – w ,, Czwartki z golfem ,, kilkanaście osób pierwszy raz uderzyło piłeczkę golfową – spodobała się nowa forma rekreacji .
🙂  W najbliższą sobotę będzie następna okazja zagrać w golfa – 3 czerwca w godzinach 10-12 czekamy na wszystkich chcących rozpocząć swoją przygodę z golfem – zdecydowanych do udziału w spotkaniu prosimy o info na e-mail : zarzad@golfkomorow.pl . Serdecznie zapraszamy🙂🙂⛳️⛳️

 

🏌️‍♂️ ⛳️ Czwartek z Golfem

W ramach naszego projektu ,,GOLF jest OK,, zapraszamy golfistów i osoby chcące zacząć grać w golfa w każdy czwartek  do końca maja 2023 roku na spotkania na naszej strzelnicy golfowej – driving range – w Sokołowie .
W godzinach 17-19 członkowie Klubu Golfowego Komorów będą czekać na chętnych do rozpoczęcia swojej przygody z golfem – opowiedzą o golfie i jego regułach , pokażą jak trzymać kij golfowy i uderzać piłeczkę …
Serdecznie zapraszamy – przyjdźcie , spróbujcie może się spodoba – jest to znakomita forma rekreacji w każdym wieku i w każdą pogodę .
Zapewniamy sprzęt – piłki , kije golfowe – znakomity relaks na świeżym powietrzu .
Wstęp wolny.
Mapka dojazdu w zakładce ,, driving range,,
🏌️‍♂️⛳️🏌️⛳️

 

Wiosenne porządki zrobione

 ⛳️  🏌️‍♂️ Wyszło całkiem dobrze … zapraszamy golfistów i wszystkich chętnych do rozpoczęcia swojej przygody z golfem …. i  do  korzystania z naszej strzelnicy golfowej w Sokołowie  ⛳️    Super miejsce do nauki i szlifowania swoich umiejętności golfowych – w przypadku pytań  prosimy o kontakt e-mail :  zarzad@golfkomorow.pl  🏌️‍♀️

Sezon golfowy 2023 rozpoczęty .

Pierwsze dni nowego roku –  letnie dołki , słońce , temperatura + 14  – idealne warunki do gry – pierwsza runda 2023 jest już historią – zapraszamy wszystkich golfistów do prowadzenia HCP w Klubie Golfowym Komorów – od kilku lat nasz projekt   ,, Golf jest OK ,, mocno promuje golfa w środowisku lokalnym – wszystkie informacje w postach poniżej i na naszym Facebooku – Klub Golfowy Komorów