,, GOLF jest OK ,, w szkołach podstawowych Gminy Michałowice

 

Naszym celem jest aby projekt prowadzony był każdego roku w szkołach podstawowych naszej Gminy , chcemy dać szansę każdemu dziecku na kontakt z tym pięknym sportem i możliwość rozpoczęcia gry w golfa .

Kilka dni temu złożyliśmy do Gminy wniosek o dofinansowanie w ramach realizacji zadania publicznego ,, Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej ,, – jeśli pozyskamy środki to 300 dzieci weźmie w nich udział .

W zajęciach , które będą prowadzone podczas lekcji WF , dzieci będą miały okazję zapoznać się z ideą golfa – trochę historii , podstawowe zasady gry i oczywiście możliwość zagrania na zorganizowanym przez nas na terenie szkoły polu ćwiczeń , w ramach projektu zorganizujemy też jednodniowy pobyt 50 dzieci z każdej szkoły na polu golfowym.

Zależy nam , aby każde dziecko w szkole przed jej ukończeniem miało możliwość zapoznania się z tak pięknym i ciekawym sportem .

Wierzymy, że uda się nam otrzymać dofinansowanie i po wakacjach zrealizujemy projekt.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wieloletniemu przyjacielowi i sympatykowi naszego klubu Panu Karolowi za przygotowanie wniosku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *