Projekt ,, GOLF jest OK ,, w 2021 roku

Klub Golfowy Komorów podejmuje szereg działań propagujących golfa w środowisku lokalnym.

Bardzo ważną inicjatywą  jest realizacja projektu ,, Golf jest OK ,, którego głównym celem jest propagowanie tej pięknej dyscypliny sportu na terenie Gminy Michałowice i Powiatu Pruszkowskiego poprzez działania marketingowe , szkoleniowa i inwestycyjne .

Nasz projekt ,, GOLF jest OK ,, w 2021 roku obfitował w wyjątkowe inicjatywy.

Na naszej strzelnicy golfowej w Sokołowie kilka razy spotkaliśmy się z mieszkańcami Gminy Michałowice i Powiatu Pruszkowskiego –  odwiedziły nas całe rodziny , wszyscy się świetnie bawili z kijem i piłeczką .

Spotkaliśmy się z Seniorami w domach i klubach seniora  – zainteresowanie golfem przerosło nasze oczekiwania , uczestnicy mocno zaangażowali się w ćwiczenia i dyskusje o golfie – na otrzymanym od Klubu Golfowego Komorów sprzęcie do gry w golfa – mata , kij golfowy , piłeczki z logo klubu – ćwiczyli swoje umiejętności – wcześniej nikt nie grał w golfa a nowa forma rekreacji bardzo się spodobała .

Byliśmy  w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi w tym dniu dla dzieci kilku klas lekcje wychowania fizycznego były miłym zaskoczeniem – po raz pierwszy w historii szkoły odbyły się zajęcia z GOLFA . Na specjalnie do tego celu przygotowanym terenie i przy użyciu bezpiecznego sprzętu przeznaczonego do tego typu zajęć z dziećmi – po krótkiej rozgrzewce , dzieci nauczyły się trzymać kij golfowy , jak prawidłowo stać i uderzać w piłeczkę , były zawody i pierwsze udane próby trafienia do dołka . Zarówno dzieciom jak i nauczycielom uczestniczącym w zajęciach bardzo spodobał się GOLF , pozytywnych emocji nie brakowało . Taki jest GOLF

Wszystkim dziękujemy za udział i zapraszamy na nasze wydarzenia w 2022 roku .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *